Foxter RMV500M20V Instructions D'origine page 188
Table des Matières
Les langues disponibles
  • FR
Les langues disponibles
  • FRANÇAIS, page 1
Brezžična robotska kosilnica
Referenčna oznaka modela:
Napajanje
Teža
Širina reza
Največja prenosna moč
Frekvenčni pas prenosa
Izmerjena raven zvočne moči
Izmerjena raven zvočnega tlaka
Polnilna postaja
Referenčna oznaka modela:
PRI:
SEC:
Baterijski polnilnik
PRI
SEC
Informacije:
Deklarirana vrednost oz. deklarirane vrednosti zvočne emisije so bile
izmerjene v skladu s standardizirano preskusno metodo in se lahko
uporabljajo za primerjavo orodij;
Deklarirana vrednost oz. deklarirane vrednosti zvočne emisije se lahko
uporablja tudi za predhodno ocenitev stopnje izpostavljenosti.
3603313447455-00-IM-01.indd 188
RMV500M20V
20 V
7,8 kg
18 cm
10 mW
2402 MHz – 2480 MHz
L
= 53,7 dB(A), negotovost K = 1,15 dB(A)
wA
L
= < 70 dB(A)
pA
CB07A
20 V
1.1 A
20 V
1.1 A
CGF251
100-240 V~ 50/60 Hz 28 W
20 V
1.1 A