R18S18G-0
Instructions d’origine
Ryobi R18S18G-0 Instructions D’origine page 87
Masquer les pouces
1
page
de
112
Allez
/
112
Signets
Português
Dansk
produto
Agrafador 18V
18V klammepistol
Marca
Brand
Voltagem
Spænding
Capacidade do
Magasinkapacitet (antal
carregador (número
klammer)
de grampos)
Tipo de agrafo:
Klammetype: Smalle
grampo coroa estreita
klammer
Tamanho do agrafo
Klammestørrelse
(comprimento)
(længde)
Largura do agrafo
Klammebredde
Peso - excluindo
Vægt - Batteri
medfølger ikke
Peso - De acordo com
Vægt - I henhold
o Procedimento EPTA
til EPTA-procedure
01/2003
01/2003
Eesti
Hrvatski
Toote tehnilised
andmed
proizvoda
Klambripüstol 18 V
18 V
Mark
Marka
Pinge
Napon
Magasini mahtuvus
Kapacitet magazina
(klambrite arv)
Kinniti tüüp: kitsas
klamber
(pikkus)
Klambri laius
akupakett
Mass - Vastavalt
EPTA-protseduurile
EPTA-postupku
Svenska
Suomi
Tuotteen tekniset
tiedot
18 V klammerpistol
Modellnummer
Mallinumero
Spänning
Jännite
Magasinets kapacitet
Kapasiteetti (niittien
(antal klamrar)
määrä)
Klammertyp: Liten
Kiinniketyyppi:
Kapeakärkinen niitti
Klammerstorlek
Niitin koko (pituus)
(längd)
Klammerbredd
Niitin leveys
Vikt - Batteri
Paino - ilman akkua
Paino - EPTA-
Vikt - Enligt EPTA
menetelmän 01/2003
mukaan
Slovensko
izdelka
produktu
Znamka
Napetost
Napätie
Kapaciteta
zalogovnika
ozka kronska
Svorka s úzkou
sponka
korunkou
Velikost sponke
Širina sponke
postopkom EPTA
EPTA-Procedure
Norsk
18V stiftepistol
Merke
Spenning
Magasinkapasitet
(antall stifter)
Festetype: Stift med
smal krone
Stiftstørrelse
(lengde)
Stiftbredde
Vekt - uten
batteripakke
Vekt - I henhold til
EPTA-prosedyre
Procedure 01/2003
Türkçe
Ürün Özellikleri
Marka
Gerilim
(uzunluk)
Prosedürü
EPTA 01/2003
01/2003'e göre
R18S18G
18 V
105
10 - 38 mm
(3/8" - 1½")
5,5 - 6,1 mm
2,42 kg
2,87 kg
R18S18G
18 V
105
10 - 38 mm
(3/8" - 1½")
5,5 - 6,1 mm