Sony Cyber-shot DSC-RX100M3 Mode D'emploi page 599
Masquer les pouces Voir aussi pour Cyber-shot DSC-RX100M3:
Table des Matières
Les langues disponibles
  • FR
Les langues disponibles
  • FRANÇAIS, page 40
[Strøm, generelt]
Strøm: Genopladeligt batteri
NP-BX1, 3,6 V
Lysnetadapter AC-UB10C/
UB10D, 5 V
Strømforbrug:
Ca. 1,7 W (under optagelse med
skærmen)
Ca. 2,3 W (under optagelse med
søgeren)
Driftstemperatur: 0 °C til 40 °C
Opbevaringstemperatur:
–20 °C til +60 °C
Mål (CIPA-kompatibel):
101,6 mm × 58,1 mm × 41,0 mm
(B/H/D)
Vægt (CIPA-kompatibel) (ca.):
290 g (inklusive NP-BX1-batteri,
Memory Stick PRO Duo)
Mikrofon: Stereo
Højttaler: Mono
Exif Print: Kompatibel
PRINT Image Matching III:
Kompatibel
[Trådløst LAN]
Understøttet standard:
IEEE 802.11 b/g/n
Frekvens: 2,4 GHz
Understøttede sikkerhedsprotokoller:
WEP/WPA-PSK/WPA2-PSK
Konfigurationsmetode: WPS (Wi-Fi
Protected Setup) / manuel
Adgangsmetode: Infrastrukturtilstand
NFC: NFC Forum Type 3 Tag-
kompatibel
Model No. WW808161
Lysnetadapter AC-UB10C/
UB10D
Strømkrav: Vekselstrøm 100 V til
240 V, 50 Hz/60 Hz, 70 mA
Udgangsspænding: Jævnstrøm 5 V,
0,5 A
Genopladeligt batteri NP-BX1
Batteritype: Litium-ion-batteri
Maksimal spænding: Jævnstrøm 4,2 V
Nominel spænding: Jævnstrøm 3,6 V
Maksimal opladningsspænding:
Jævnstrøm 4,2 V
Maksimal opladningsstrømstyrke:
1,89 A