Sony Cyber-shot DSC-RX100M3 Mode D'emploi page 406
Masquer les pouces Voir aussi pour Cyber-shot DSC-RX100M3:
Table des Matières
Les langues disponibles
  • FR
Les langues disponibles
  • FRANÇAIS, page 40
[Kereső]
Típus: Elektronikus kereső (szerves
elektrolumineszcens)
Összes képpont száma:
1 440 000 képpont
A kereső lefedettsége: 100%
Nagyítás:
Kb. 0,59 × (35 mm-es formátummal
egyenértékű) 50 mm-es objektívvel
végtelennél, –1 m
Szempont: Kb. 20 mm a keresőtől,
19,2 mm a szemkagylókerettől
–1
–1 m
esetén
* Dioptriaállítás:
–1
–4,0 m
– +3,0 m
[Képernyő]
LCD-képernyő:
7,5 cm (3,0-s típus) TFT
meghajtó
Összes képpont száma:
1 228 800 képpont
[Tápellátás, általános]
Áramellátás: Újratölthető
akkumulátoregység
NP-BX1, 3,6 V
AC-UB10C/UB10D AC
adapter, 5 V
Teljesítményfelvétel:
Kb. 1,7 W (felvétel képernyővel)
Kb. 2,3 W (felvétel keresővel)
Üzemi hőmérséklet: 0 °C – 40 °C
Tárolási hőmérséklet:
–20 °C – +60 °C
Méretek (CIPA-kompatibilis):
101,6 mm × 58,1 mm × 41,0 mm
(Szé/Ma/Mé)
Tömeg (CIPA-kompatibilis)
(körülbelül):
290 g (NP-BX1
akkumulátoregységgel, Memory
HU
Stick PRO Duo kártyával)
40
https://manual-hub.com/
Mikrofon: Sztereó
Hangszóró: Monó
Exif Print: Kompatibilis
PRINT Image Matching III:
Kompatibilis
[Vezeték nélküli LAN]
Támogatott szabvány: IEEE 802.11
b/g/n
Frekvencia: 2,4GHz
Támogatott biztonsági protokollok:
WEP/WPA-PSK/WPA2-PSK
Konfigurációs mód: WPS (Wi-Fi
Protected Setup) / kézi
Hozzáférési mód: Infrastruktúra
mód
NFC: NFC Forum Type 3 Tag-
kompatibilis
Model No. WW808161
AC-UB10C/UB10D AC adapter
Tápfeszültség: 100 V – 240 V AC,
50 Hz/60 Hz, 70 mA
Kimeneti feszültség: 5 V egyenáram,
0,5 A
Újratölthető
akkumulátoregység NP-BX1
Áramforrás típusa: Lítium-ion
akkumulátor
Maximális feszültség:
4,2 V egyenáram
Névleges feszültség:
3,6 V egyenáram
Maximális töltőfeszültség:
4,2 V egyenáram
Maximális töltőáram: 1,89 A