Technické Údaje - Blue Clean Argp600Pb Mode D'emploi
Table des Matières
Les langues disponibles
  • FR
Les langues disponibles
  • FRANÇAIS, page 109
46
Česky
Technické údaje
Napětí
Výkon
Max. výtlačná výška (H
CS
max
Max. průtoková rychlost (Q
max
Provozní tlak
Max. teplota vody (T
Max. sací výška
Max. velikost částic
Třída ochrany
Izolace motoru
Ochrana motoru
Hladina akustického výkonu L
Čistá hmotnost
Hrubá hmotnost
Průměr přípojek
Délka kabelu
Objem nádrže
Možnost technických změn vyhrazena!
Označení přístroje:
Model č.:
Jmenovitý výkon:
odpovídá (odpovídají) následujícím evropským směrnicím:
a byl(y) vyroben(y) v souladu s následujícími technickými normami či normativními dokumenty:
Posouzení shody požadované směrnicí 2000/14/ES bylo provedeno v souladu s přílohou V.
Model č.
Naměřená hladina akustického výkonu:
Garantovaná hladina akustického výkonu:
Datum: 23.09.2021 - MODENA (I)
Jednotka
V/Hz
W
m
l/h
bar
°C
m
Ø mm
(EN ISO 3744)
dB (A)
WA
kg
kg
mm
l
Samonasávací čerpadlo s tlakovou nádobou
ARGP600PB
600 W
Technické údaje
ARGP600PB
Samonasávací čerpadlo
s tlakovou nádobou
230 V ~ 50 Hz
600
1.3~2.6
35
Třída B
IPX4
80
ES Prohlášení o shodě
ARGP800XB
ARGP1100XB
800 W
1100 W
ARGP600PB
ARGP800XB
77.3 dB (A)
76.8 dB (A)
80 dB (A)
79 dB (A)
(Překlad originálního návodu)
Samonasávací čerpadlo
s tlakovou nádobou
230 V ~ 50 Hz
800
1.5~3.0
35
Třída B
IPX4
79
ARGP1100XB
79.1 dB (A)
82 dB (A)
Stefano Reverberi / Managing Director
230 V ~ 50 Hz