Blue Clean ARGP600PB Mode D'emploi page 129
Table des Matières
Les langues disponibles
  • FR
Les langues disponibles
  • FRANÇAIS, page 109
(Prijevod izvornih uputa)
Tehnički podaci
Napon
Snaga
Maks. glava (H
maks.
Maksimalna brzina protoka (Q
maks.
Radni tlak
Maksimalna temperatura vode (T
Maks. usisna visina
Maksimalna veličina čestica
Klasa zaštite
Izolacija motora
Zaštita motora
Razina snage zvuka L
(EN ISO 3744)
WA
Neto težina
Bruto težina
Promjer nastavka
Duljina kabela
Volumen spremnika
Podložno tehničkim izmjenama!
Tvrtka Annovi Reverberi S.p.A, iz Modena, Italija, izjavljuje da su sljedeći AR Blue Clean uređaji:
Namjena uređaja:
Model br.:
Nazivna snaga:
u skladu sa sljedećim europskim direktivama:
i da su proizvedeni u skladu sa sljedećim normama ili standardiziranim dokumentima:
Postupak procjene sukladnosti koji propisuje Direktiva 2000/14/EZ izveden je u skladu s Prilogom V.
Model br.
Izmjerena razina jačine zvuka:
Zajamčena razina jačine zvuka:
Datum: 23.09.2021 - MODENA (I)
Tehnički podaci
ARGP600PB
Jedinica
Samousisna pumpa
s jedinicom za potisak
V/Hz
230 V ~ 50 Hz
W
600
m
35
l/h
3100
bar
°C
35
m
8
Ø mm
0
Klasa B
IPX4
dB (A)
80
kg
10.8
kg
11.8
mm
25.4
1
l
19
Izjava o sukladnosti sa standardima Europske zajednice
Samousisna pumpa s jedinicom za potisak
ARGP600PB
ARGP800XB
600 W
800 W
ARGP600PB
ARGP800XB
77.3 dB (A)
76.8 dB (A)
80 dB (A)
79 dB (A)
Samousisna pumpa
s jedinicom za potisak
230 V ~ 50 Hz
800
Klasa B
IPX4
79
ARGP1100XB
1100 W
ARGP1100XB
79.1 dB (A)
82 dB (A)
Stefano Reverberi / Glavni direktor
Hrvatski
129
230 V ~ 50 Hz