Déclaration De Conformité Ce; Izjava Es O Skladnosti - Blue Clean Argp600Pb Mode D'emploi
Table des Matières
Les langues disponibles
  • FR
Les langues disponibles
  • FRANÇAIS, page 109
(Prevod izvirnih navodil)
Tehnični podatki
Napetost
Moč
Najv. glava (H
najv.
Maksimalna stopnja pretoka (Q
najv.
Delovni tlak
Najv. temperatura vode (T
Najv. dvig sesanja
Najv. velikost delca
Razred zaščite
Izolacija motorja
Zaščita motorja
Raven moči zvoka L
(EN ISO 3744)
WA
Neto teža
Bruto teža
Premer pripomočkov
Dolžina kabla
Prostornina posode
Tehnični podatki se lahko spremenijo!
Ime naprave:
Model št.:
Nazivna močr:
skladen z naslednjimi evropskimi direktivami:
in da so (bili) proizvedeni skladno z naslednjimi standardi in standardiziranimi dokumenti:
Postopek ocene skladnosti, ki ga zahteva direktiva 2000/14/ES, je bil izveden skladno s Prilogo V.
Model št.
Izmerjena raven moči zvoka:
Zagotovljena raven moči zvoka:
Datum: 23.09.2021 - MODENA (I)
Déclaration de conformité CE
ARGP600PB
Enota
Samosesalna črpalka z enoto
za pospeševanje
V/Hz
230 V ~ 50 Hz
W
600
m
35
l/h
3100
bari
°C
35
m
8
Ø mm
0
Razred B
IPX4
dB (A)
80
kg
10.8
kg
11.8
mm
25.4
1
l
19
Izjava ES o skladnosti
Samosesalna črpalka z enoto za pospeševanje
ARGP600PB
ARGP800XB
600 W
800 W
ARGP600PB
ARGP800XB
77.3 dB (A)
76.8 dB (A)
80 dB (A)
79 dB (A)
Samosesalna črpalka z enoto
za pospeševanje
230 V ~ 50 Hz
800
Razred B
IPX4
79
ARGP1100XB
1100 W
ARGP1100XB
79.1 dB (A)
82 dB (A)
Stefano Reverberi / Izvršni direktor
Slovenščina
243
230 V ~ 50 Hz