Télécharger Imprimer la page

Fein ASte 638 Notice D'utilisation page 72

Publicité

Les langues disponibles
  • FR

Les langues disponibles

  • FRANÇAIS, page 15
ASt/e 638 - (069) - Buch Seite 72 Freitag, 7. November 2003 12:37 12
CZ
Nebezpečí zpětného rázu! Po ukončení
pracovního procesu stroj vypněte a
vyčkejte klidového stavu pilového listu,
pak jej lze vyjmout z řezu.
Na stroj nenýtujte ani nešroubujte žádné
štítky nebo značky. Ochranná izolace se
tak může stát neúčinnou. Doporučujeme
použít nalepovací štítky.
Používejte pouze nepoškozené zástrčky a
kabely.
!
Vûcné po‰kození
Síťové napětí musí souhlasit s údajem
napětí na stroji.
Osobní ochranné pomÛcky.
Při práci s tímto strojem používejte
následující ochranné pomůcky:
ochranné brýle, pevná obuv, ochranné
rukavice.
Obsluha.
Při řezání kovů mažte pilový list (např.
sprejem na mazání nástrojů). Tím se pilový
list ochladí a zvýší se jeho životnost.
Základová deska je z výroby našroubována
tak, že strana se stěrbinou ukazuje ve
směru řezu.
Pro čistou řeznou hranu při opracování
dřeva otočte základovou desku a použijte
ochranu před vytrháváním třísek (7f).
Základová deska je vyrobena z nerezavějící
oceli a zabraňuje kontaktní korozi
obrobku.
72
ASte 638 / ASt 638
Nastavení poãtu zdvihÛ (1)
(ASte 638).
Podle opracovávaného materiálu
předvolte požadovaný počet zdvihů (1 – 6)
pomocí nastavovacího kolečka (1).
Nízký počet zdvihů zvolte pro kovy, umělé
hmoty, minerální látky a tvrzené tkanivo.
Vysoký počet zdvihů zvolte pro měkké
dřevo, tvrdé dřevo, překližku, dýhovou
desku a izolační materiály.
Zapnutí a vypnutí (2).
Nejprve zkontrolujte kabel a zástrčku,
zda nejsou poškozené.
Zapnutí:
Spínač (2) posuňte vpřed (I).
Vypnutí:
Spínač (2) vzadu stlačte (0).
Při zapnutí se motor po krátké prodlevě
plynule rozeběhne.
Nasazení nebo v˘mûna
pilového listu (3).
!
Nebezpeãí poranûní
vlivem neúmyslného zapnutí.
Před výměnou vytáhněte zástrčku.
Odšroubujte madlo (3a).
Šroub (3b) uvolněte pomocí
šestihranného kolíku zabudovaného v
madle (3a).
Pilový list nasaďte či vyměňte do zářezu
táhla.
Pilový list upevněte pomocí
šroubu (3b).
Madlo (3a) opět našroubujte.

Publicité

loading

Ce manuel est également adapté pour:

Ast 6387 234 157 234 17