Halemeier HAL75-24VLT Mode D'emploi page 2
Dimmbares LED Vorschaltgeräte
24V DC 24-75W
Typ: HAL75-24VLT
Technika w skrócie
pl
Pierwotne połączenie:
220 – 240 V AC, 50Hz , z przewodem 2000mm i wtyczką prostą
Wtórne połączenie:
24V DC, Przewód 200 mm z systemem mini-wtyczek LED MP2