WM-65ST-01
FULL-MOTION TV WALL MOUNT, 32"-65"
BEWEGLICHE TV-WANDHALTERUNG, 32"-65"
DRAAIBARE TV-MUURBEUGEL 32"-65"
SOPORTE DE PARED PARA TV DE MOVIMIENTO COMPLETO DE 32"-65"
SUPORTE DE PAREDE PARA TV FULL-MOTION 32"-65"
SUPPORTO DA PARETE PER TV FULL-MOTION 32"-65"
SUPPORT MURAL POUR TÉLÉVISEUR À MOUVEMENT COMPLET, 32"-65"
PLNĚ POHYBLIVÝ TV DRŽÁK NA STĚNU, 32"-65"
PEŁNOOBROTOWY UCHWYT ŚCIENNY DO TELEWIZORA, 32"-65"
НАСТІННЕ КРІПЛЕННЯ ДЛЯ ТЕЛЕВІЗОРА 32"-65"
PILNAS KUSTĪBAS TELEVIZORA SIENAS STIPRINĀJUMS 32"-65"
SUPORT DE PERETE FULL-MOTION PENTRU TV 32"-65"
loading
Sommaire des Matières pour Gembird WM-65ST-01
  • Page 1 ІНСТРУКЦІЯ КОРИСТУВАЧА POUŽÍVATEĽSKÁ PRÍRUČKA • • MANUAL DE UTILIZARE VARTOTOJO VADOVAS WM-65ST-01 FULL-MOTION TV WALL MOUNT, 32”-65” BEWEGLICHE TV-WANDHALTERUNG, 32"-65" DRAAIBARE TV-MUURBEUGEL 32”-65” SOPORTE DE PARED PARA TV DE MOVIMIENTO COMPLETO DE 32"-65" SUPORTE DE PAREDE PARA TV FULL-MOTION 32”-65”...
  • Page 3 Features Specifications • Double arm full-motion TV wall mount • Material: Steel • Supports most 32” - 65” LCD/LED TV’s • Screen size: 32 - 65" • VESA compatible, max. 400 mm x 400 mm • VESA: 200 x 200 - 400 x 400 mm •...