1202VLZ4 • 1402VLZ4 • 1642VLZ4 • 1604VLZ4
Compact Mixers
QUICK START GUIDE
CAUTION:
TO REDUCE THE RISK OF FIRE
REPLACE WITH CORRECT TYPE FUSE. REMOVE
POWER CORD BEFORE CHANGING VOLTAGE.
100VAC
120VAC
240VAC
EN ES FR DE
Table des Matières
loading
Sommaire des Matières pour Mackie 1202VLZ4
  • Page 1 1202VLZ4 • 1402VLZ4 • 1642VLZ4 • 1604VLZ4 Compact Mixers QUICK START GUIDE CAUTION: TO REDUCE THE RISK OF FIRE REPLACE WITH CORRECT TYPE FUSE. REMOVE POWER CORD BEFORE CHANGING VOLTAGE. 100VAC 120VAC 240VAC EN ES FR DE...
  • Page 2: Important Safety Instructions
  • Page 3: Instrucciones Importantes De Seguridad
  • Page 4: Instructions Importantes Sur La Sécurité
  • Page 5: Wichtige Sicherheitsanweisungen
  • Page 7 1202VLZ4 & 1402VLZ4 CAUTION: TO REDUCE THE RISK OF FIRE REPLACE WITH CORRECT TYPE FUSE. REMOVE POWER CORD BEFORE CHANGING VOLTAGE. 100VAC 120VAC 240VAC Quick Start Guide...
  • Page 8 1642VLZ4 & 1604VLZ4 1202VLZ4 • 1402VLZ4 • 1642VLZ4 • 1604VLZ4...
  • Page 11: Description Des Faces Avant Et Arrière
  • Page 13: Getting Started
  • Page 14: Technical Specifications
    433 x 440 x 129 mm Peso 7.1 lb / 3.2 kg 9 lb / 4.1 kg 18.2 lb / 8.3 kg 20 lb / 9.1 kg Todas estas especificaciones están sujetas a cambios sin previo aviso 1202VLZ4 • 1402VLZ4 • 1642VLZ4 • 1604VLZ4...
  • Page 15: Caractéristiques Techniques
    Caractéristiques techniques – EN ES FR DE 1202VLZ4 1402VLZ4 1642VLZ4 1604VLZ4 Bruit Mix principal à l'unité, potentiomètres/Faders des voies au minimum. (20 Hz – 20 kHz, Sortie -100 dBu –101 dBu –86.5 dBu –88.5 dBu Main Jack 6,35 mm) Entrée micro vers sortie Main (20 Hz – 20 kHz) Réponse en fréquence...