TREND AL0620-24-SD/SU Instructions D'installation
Liens rapides
Montageanweisung
F
Instructions d'installation
I
Istruzioni di montaggio
NL
Installatievoorschrift
DK
Installasjonsinstruktus
N
Installationsinstruktioner
FIN
Asennusohje
S
Installation instruktioner
E
Instrucciones de montaje
A1-A7: Installation
mounting
D
Einbau
F
montage
I
montaggio
NL
montage
DK
montere
N
montering
FIN
asentaminen
S
montera
E
montaje
A3
!
24 Vac
230 Vac
AL0620-24-SD/SU, -230-SD/SU Installation Instructions TG200904INT Issue 2, 20/12/2010
AL0620-24-SD/SU, AL0620-230-SD/SU
100 mm
A1
A4
3 mm
4...5 mm
Electric Linear Valve Actuators
b
a
8 mm
INSTALLATION INSTRUCTIONS
A2
C
MU1B-0314GE51 R1210C
10 mm
1
loading
Sommaire des Matières pour TREND AL0620-24-SD/SU
  • Page 1 Instrucciones de montaje INSTALLATION INSTRUCTIONS 100 mm A1-A7: Installation mounting Einbau montage montaggio 10 mm montage montere montering asentaminen montera montaje 8 mm 3 mm 24 Vac 230 Vac 4...5 mm AL0620-24-SD/SU, -230-SD/SU Installation Instructions TG200904INT Issue 2, 20/12/2010 MU1B-0314GE51 R1210C...
  • Page 2 1 2 3 4 5 6 1 2 3 4 5 6 maximum ratings: 230 Vac maximum ratings: 230 Vac 5 A resistive, 3 A inductive 5 A resistive, 3 A inductive AL0620-24-SD/SU, -230-SD/SU Installation Instructions TG200904INT Issue 2, 20/12/2010 MU1B-0314GE51 R1210C...